3 marca br., pod intrygującym hasłem "Piraci z Karaibów - poznaj klimat przygody", firma KLIMA-THERM rozpoczęła II edycję programu wsparcia sprzedaży, skierowanego do swoich Partnerów Handlowych.

Po ubiegłorocznym sukcesie programu wsparcia sprzedaży dla dealerów i inslatarów marki Fujitsu ruszyła II edycja. Każdy zarejestrowany uczestnik Programu za zakup produktów z kategorii ‘Dom i Biuro’ otrzyma premię punktów i szansę na zdobycie nagrody głównej – udział w ‘wyprawie życia’ na Karaiby. Program skierowany jest do partnerów handlowych, którzy w czasie trwania Programu - od 17 lutego do 31 grudnia 2014 roku - będą aktywnie dokonywali zakupów FUJITSU.

Pod adresem www.poznaj-klimat.pl uruchomiona została nowa platforma internetowa, która stanowić będzie podstawowe narzędzie komunikacji w Programie.

- Dla zarejestrowanych uczestników przygotowaliśmy jak zwykle szereg działań informacyjno-promocyjnych mających na celu jeszcze większe uatrakcyjnienie Programu – powiedziała Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM. Dodała też, że - podobnie jak w zeszłym roku - spodziewa się dużego zainteresowania programem. Firma Klima-Therm ocenia, że w 2013 było to główne narzędzie marektingowe, napędzające intensywną sprzedaż urządzeń z tego segmentu.