Kantherm KX - konwekcja naturalna ze standardem X

Katherm NX to kolejna propozycja firmy Kampmann. Nowe kanały grzewcze wyróżniają się niewielkimi wymiarami szerokości, co pozwala na doskonałe wykorzystanie powierzchni przy zachowaniu dużej wydajności oraz atrakcyjnej cenie.
Katherm NX to zoptymalizowany konstrukcyjnie podłogowy kanał grzewczy o niemal idealnym współczynniku wydajności, szczególnie zalecany do zastosowań w nowoczesnych budynkach z dużymi powierzchniami okiennymi. Umieszczenie konwektora w podłodze przy powierzcni okiennej zapewnia skuteczne ekranowanie zimnego powietrza, a także dogrzewanie lub ogrzewania całego pomieszczenia.

Kanał grzewczy Kampmann wyposażony jest w nowoczesny wymiennik ciepła PowerKon, pozwalający na znaczne zwiększenie wydajności. Sterowanie odbywa się za pomocą sterownika w wersji natynkowej lub podtynkowej.

Kampmann oferuje 12 wersji długości, trzy szerokości kanałów, cztery wysokości kanałów Katherm NX. Katherm NX dostarczane są w długościach standardowych od 900 do 3100 mm co 200 mm. Brakujące długości realizowane są na bazie pustych kanałów lub połączonych długości standardowych.
 

Kantherm KX

Więcej informacji w karcie produktu Kantherm KX (pdf)

Materiał i foto: Kampmann