Smartfon - narzędziem pracy

Purmo SmartBox to narzędzie, które pomaga wybrać odpowiedni grzejnik do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwy i szybki dostęp do broszur i instrukcji grzejników Purmo wraz z aktualnymi cennikami oraz dużej bazy inspirujących wizualizacji. Aplikacja ułatwia także dobór odpowiedniej mocy i wielkości grzejnika do danego pomieszczenia. Dla instalatorów bardzo pomocna będzie też funkcja "Szukaj dystrybutora", która wskaże najbliżej położonego dostawcę produktów Purmo.

Narzędzie Purmo SmartBox zostało stworzone w kilkunastu językach i dostępne jest także w polskiej wersji językowej, do bezpłatnego pobrania dla telefonów operujących w systemie iOS lub Android. Aplikacja jest dostępna do pobrania w AppleStore lub Android Market - poprzez smartfony.

Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca na smartfonie. Jest wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniem zarówno dla instalatorów na co dzień zajmujących się montażem urządzeń grzewczych, jak i osób, które samodzielnie poszukują najodpowiedniejszego grzejnika do swojego mieszkania.

Purmo Smartbox została zaprezentowana pierwszy raz w marcu 2013 podczas targów ISH we Frankfurcie nad Menem.