Opracowanie mniejszych pomp do usuwania kondensatu pozwala na zamontowanie pompy w urządzeniu, na nim lub nad nim, umożliwiając pompowanie wody z dala od urządzenia bez potrzeby grawitacji.

Silent + Mini Lime, można zamontować wewnątrz kolanka i oferuje elastyczność instalacji, dzięki możliwości zastosowania z lewą lub prawą opcją instalacji.

Silent + Mini Lime w prosty i skuteczny sposób usuwa wodę kondensacyjną niezależnie od zastosowania, niezależnie od tego, czy znajduje się w mieszkaniu na 30. piętrze budynku, czy w piwnicy biurowca. Szczycąca się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, nowa mini pompa oferuje niezrównaną wydajność, niski poziom hałasu, wyrafinowane sterowanie oraz łatwą instalację i konserwację.

Silent + Mini Lime jest cicho cichy, dzięki czemu idealnie nadaje się do biur i sal konferencyjnych. Uzyskuje się to dzięki sprytnej konstrukcji pompy z funkcją łagodnego rozruchu, dzięki czemu użytkownicy nie będą świadomi łagodnego uruchamiania i zatrzymywania pompy, co zapewnia naprawdę cichą pracę. Aby jeszcze bardziej obniżyć poziom hałasu, pompa zawiera szereg rewolucyjnych technologii tłumienia dźwięku z wbudowanymi materiałami pochłaniającymi dźwięk, w tym tłumik drgań antywibracyjnych (zgłoszony do opatentowania) i zamontowany silnik antywibracyjny. Pompa ma inteligentne, wyrafinowane elementy sterujące i czujniki, które zbierają dane i dostosowują poziomy przełączania i prędkość silnika w zależności od natężenia przepływu, zapewniając, że działa i usuwa kondensat tylko w razie potrzeby. Ponieważ Silent + Mini Lime pompuje tylko w razie potrzeby, hałas silnika jest zmniejszony, a także oferuje korzyści w zakresie oszczędności kosztów i energii oraz dłuższą żywotność silnika.

Pompa posiada nowe opcje sterowania dotykowego i 4-stopniową filtrację.

Produkt zgłoszono do nagrody "The Innovations Interclima" targów Interclima 2019.