Rodzina znanych nagrzewnic VOLCANO powiększyła się o VOLCANO mini - trwałe urządzenie o ciekawym wzornictwie przeznaczone dla segmentu mniejszych, lokalnych inwestycji o zapotrzebowaniu na moc w przedziale 3-20 kW.

VOLCANO mini VTS Euroheat

VOLCANO mini

VOLCANO mini VTS Euroheat to niezwykle wytrzymała i trwała nagrzewnica o obudowie wykonanej ze spienionego polipropylenu, który gwarantuje jej plastyczność, odporność na uszkodzenia mechaniczne i  zapewnia „pamięć kształtu”. Ulepszony korpus obudowy zapewnia idealny rozkład powietrza na wymienniku, a zastosowanie cieńszych kierownic o obniżonym oporze przepływu gwarantuje lepszy zasięg strumienia powietrza. Dziesięciokrotnie lżejsza, sprężysta obudowa, kompaktowe gabaryty i cicha praca sprawiają, że VOLCANO mini w swojej kategorii nie będzie miało równych.

VOLCANO mini VTS Euroheat

VOLCANO mini VTS Euroheat

W nowej nagrzewnicy wodnej zachowano charakterystyczne dla marki VTS Euroheat nowatorskie wzornictwo, wzbogacając model VOLCANO mini o dodatkowe panele zewnętrzne w trzech konwencjach kolorystycznych: złotej, srebrno-szarej oraz neonowej czerwieni z szarymi promieniami.

VOLCANO mini - 3 modele

VOLCANO mini  - modele

Doskonałe parametry techniczne. Szeroki zakres funkcjonalności i zastosowania.

Sprawdzone podzespoły. Dożywotnia gwarancja na budowę (Lifetime Warranty).

Nagrzewnica VOLCANO mini - dostępna od ręki. Konsola w pakiecie z nagrzewnicą.

Testy mechaniczne VOLCANO mini: