DKBE 2019


Lindab, lider jakości i jeden z największych producentów systemów wentylacyjnych, wraz z szerokim gronem partnerów z branży budowlanej, organizuje drugą edycję debaty branżowej, która kontynuuje oficjalną dyskusję na temat zmian na rynku HVAC i edukacji w zakresie najnowszych technologii stosowanych w systemach wentylacyjnych.

DKBE 2019 - druga edycja debaty o najnowszych rozwiązaniach, standardach, a także wyzwaniach, z którymi mierzyć się będzie branża HVAC. Debata o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym.

Podczas konferencji poruszone zostaną tematy komfortu wewnętrznego budynków, zwłaszcza w kontekście projektowania i użytkowania instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, zasad projektowania instalacji wewnętrznych, a także wpływu użytkowników na zużycie energii całego budynku.

Do udziału w konferencji zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin i obszarów budownictwa: inwestorów, zarządców nieruchomości, architektów, projektantów, inspektorów i rzeczoznawców, specjalistów HVAC oraz przedstawicieli uczelni technicznych.

Szczegółowy program konferencji, formularz rejestracyjny oraz dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie www.dkbe2019.pl 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2271864696425990/ 

Organizator:
Lindab Sp. z o.o.
Miasto:
Warszawa
Adres:
Warsaw Plaza Hotel
Start:
2019-11-07
Koniec:
2019-11-07