III Forum Gospodarcze Budownictwa


Już 11-12 lutego odbędzie się największe forum gospodarcze dedykowane branży budowlanej. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele administracji publicznej, by wspólnie z przedsiębiorcami dyskutować o inwestycjach i perspektywach rynku budowlanego w Polsce.


III Forum Gospodarcze Budownictwa Build4Future, które odbędzie się 11-12 lutego 2019 roku w Poznaniu to najważniejsze wydarzenie gospodarcze dedykowane branży budowlanej, podczas którego spotkają się autorytety tej dziedziny, żeby dyskutować o wyzwaniach stojących przed sektorem oraz o jego przyszłości, także w kontekście międzynarodowym. Panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli administracji publicznej, ekspertów i przedsiębiorców będą doskonałą platformą wymiany postulatów o inwestycjach, stanie oraz perspektywach rozwoju społeczno-gospodarczego na rynku budowlanym w najbliższych latach. Poruszone podczas spotkania, a kontynuowane podczas targów Budma 2019 tematy z pewnością okażą się atrakcyjne dla przedsiębiorców i osób związanych z branżą budowlaną. Wśród nich nie zabraknie takich, jak:

• PLANY I STRATEGIE ROZWOJU BUDOWNICTWA W POLSCE
• PROGRAMY PROMIESZKANIOWE W POLSCE
• EKSPORT I WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA
• WPŁYW SEKTORA BUDOWLANEGO NA GOSPODARKĘ
• EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE ENERGIĄ W BUDOWNICTWIE

Forum zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki.
Udział w debatach potwierdzili: Artur Soboń, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Włodzimierz Kocon, wiceprezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, prof. Zbigniew Kledyński, Prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, a także przedstawiciele między innymi takich instytucji, jak: Polski Klaster Eksporterów Budownictwa, Polski Związek Firm Deweloperskich, Wschodni Klaster Budowlany czy Związek Zawodowy „Budowlani”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o wydarzeniu oraz do zakupu biletu na stronie internetowej forum: www.build4future.pl.

Miasto:
Poznań
Adres:
Start:
2019-02-11
Koniec:
2019-02-12