W tym celu przygotowano promocję “Bella Rura”, co z włoskiego oznacza “piękny kraj” . W ramach inicjatywy przewidziano atrakcyjną nagrodę - wycieczkę do słonecznej Italii, podczas której zaproszeni instalatorzy odwiedzą najbardziej charakterystyczne miejsca Półwyspu Apenińskiego.

Światowy lider w produkcji asortymentu grzewczego przygotował nową promocję dla instalatorów współpracujących z marką Purmo. Nagrodą jest wycieczka do Włoch, która odbędzie się w maju 2020. Dlaczego ten kierunek?

- Niewiele jest miejsc na świecie, które mogłyby konkurować walorami krajobrazowymi i historycznymi z północno-wschodnią Italią. To również ważny dla nas region, ze względu na umiejscowienie dwóch fabryk, produkujących asortyment dla naszej marki. - odpowiada Karolina Kaszkiewicz, Inżynier produktu z Rettig Heating, właściciela marki Purmo.

Co należy zrobić, by wziąć udział w promocji? Wystarczy, że w okresie 01.05 - 31.12.2019 instalator zakupi produkty Purmo tj. systemy płaszczyznowe, a także systemy rurowe Cleverfit Radial oraz Axial, zachowa faktury potwierdzające zakup i podejmie rywalizację z innymi instalatorami. Na czym ma polegać współzawodnictwo? Chodzi o to by w czasie trwania promocji, wykazać jak najwyższe obroty na asortymencie Purmo. 


Przyjemne z pożytecznym
Szczęśliwi zwycięzcy udadzą się do słonecznych Włoch samolotem, gdzie następnie będą realizować program zwiedzania. O całościową organizację wyjazdu zadba marka Purmo. Instalatorzy odwiedzą między innymi Jezioro Garda i Wenecję oraz dwie fabryki, które produkują asortyment grzewczy dla Rettig Heating. Czy instalatorzy muszą o czymś pamiętać przed wylotem?

- Gwarantujemy wszelkie niezbędne wygody - tj. przelot do Włoch, noclegi renomowanych hotelach, oraz wszelkie świadczenia wymagane do realizacji założeń wycieczki. Tak naprawdę wystarczy by osoba biorąca udział w zwiedzaniu, zabrała ze sobą dobry humor - nic więcej nie będzie potrzebne. - zapewnia Emilia Dudek, Marketing Manager z Rettig Heating.

Osoby, które chciałyby poznać szczegóły związane z promocją, zachęcamy do kontaktu z regionalnymi szefami sprzedaży Purmo.