Konkurs LatsCAD dla projektantów

Konkurs LG skierowany do projektantów. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektów systemu klimatyzacji wykonanych z wykorzystaniem oprogramowania LatsCAD i zgłoszenie ich do konkursu w terminie do końca 2012 roku.

Nagrodą jest profesjonalny monitor 3D LG!

Kryterium wyboru zwycięzcy jest sumaryczna moc chłodnicza jednostek zewnętrznych we wszystkich projektach zgłoszonych w czasie trwania konkursu od 01.10.2012 do 31.12.2012 r.

Szczegółowe zasady konkursu: w regulaminie

LatsCAD

Poznaj LATSCAD a zaoszczędzisz 60% swojego czasu!

LatsCAD to nakładka programowa do projektowania systemów VRF LG w środowisku 2D, perfekcyjnie zintegrowana z interfejsem AutoCAD 2010 Professional.

Aplikacja skierowana jest do biur projektowych branży sanitarnej, które pragną zwiększyć dokładność i efektywność swojej pracy, gdyż korzystanie z programu pozwala zaoszczędzić nawet do 60% czasu w porównaniu do tradycyjnego procesu projektowego.

Przy pomocy LatsCAD można zaprojektować skomplikowany system instalacji freonowej i odprowadzania skroplin dla systemów VRF, Multi-Split oraz Mono-Split w wersji komercyjnej. 

Aplikacja LatsCAD oferuje wiele przydatnych narzędzi i funkcji, dzięki którym projektowanie jest szybkie, dokładne i efektywne!

Aplikację wraz z instrukcją instalacji można pobrać na stronie www.akademiaklimatyzacji.lge.pl

 

Źródło: www.akademiaklimatyzacji.lge.pl