C&R 2019 - czyli klimatyzacja & chłodnictwo po hiszpańsku (Climatización & Refrigeración) 

W swojej ostatniej edycji targi C&R odnotowały 23% wzrost frekwencji, z 360 wystawcami i 49 935 odwiedzającymi z 82 krajów. Na cztery miesiące przed otwarciem wystawy, targi odnotowały już 11% wzrost, jeśli chodzi o zajętość powierzchni wystawienniczej, w porównaniu do ostatniej edycji.

W tym roku oferta targów zostanie uzupełniona o program konferencji i sesji plenarnych C&R Forum, które będą się opierać na czterech tematach: standardach i regulacjach; wydajności energetycznej i zrównoważonym rozwoju; rozwoju technologicznym w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa; zarządzaniu budynkiem.

 C & R 2019 będzie gościć wiodące marki, a także nowe firmy, które zaprezentują szeroką gamę innowacyjnych propozycji i postępów technologicznych jako oznak rozwoju tej branży.

Tradycyjnie oferta C & R 2019 jest uzupełniona programem konferencji i sesji plenarnych FORUM C & R, warsztatów na temat technik stosowanych w HVAC; odbędą się także i Warszty Chłodnictwa, a Galeria Innowacji pokaże główne nowości i branżę R+D+i, zapewniając odwiedzającym przegląd niektórych z najnowszych propozycji.

C & R 2019 odbędzie się równolegle z Międzynarodowymi Targami GENERA Energia i Środowisko; TECNOVA PISCINAS - targi technologii i innowacji dla instalacji wodnych i SIGA, targi innowacyjnych rozwiązań do zarządzania wodą, skierowanymi szczególnie do dużej grupy profesjonalistów, którzy są zainteresowani innowacjami technologicznymi, efektywnością energetyczną i środowiskiem.

Organizowany przez IFEMA, HVAC ad Refrigeration C&R 2019 odbędzie się w dniach od 26 lutego do 1 marca 2019 w Feria de Madrid.