Komfovent Domekt to bogaty typoszereg kompaktowych rekuperatorów, idealnych do mieszkań i domów jednorodzinnych. Zakres wydajności od 40 m3/h do 750 m3/h pozwala na znalezienie jednostki zgodnej z wymaganiami i oczekiwaniami klienta. Wysoka jakość wykonania gwarantuje niezawodność i energooszczędność. Urządzenia są dostępne jako Plug&Play - montaż jest prosty i szybki.

 

       
Układ króćców: pionowy
Ilość wariantów: 14
Wydajność: 40 - 750 m3/h
Cena katalogowa od
7600 PLN netto
  Centrale podwieszane
Ilość wariantów: 8
Wydajność: 40 - 700 m3/h
Cena katalogowa od
7400 PLN netto
  Układ króćców: poziomy
Ilość wariantów: 10
Wydajność: 40 - 750 m3/h
Cena katalogowa od
9900 PLN netto

 

Ventia jako generalny dystrybutor w Polsce zapewnia także:

  • dwa lata gwarancji, serwis fabryczny na terenie całej Polski;
  • atrakcyjne warunki handlowe dla dystrybutorów;
  • dostępność prosto z magazynu.

Zastosowanie w centralach Domekt automatyki C6 zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.

Integracja z Domem Inteligentnym

Automatyka C6 SMART HOME umożliwia proste włączenie rekuperatora Komfovent DOMEKT do instalacji domu inteligentnego i integrację z systemami BMS (Modbus, BACnet). Użytkownik otrzymuje spójny system sterowania, począwszy od wentylacji przez ogrzewanie, po rolety i inne elementy.

Kontrola rekuperatora z dowolnego miejsca na świecie
Zintegrowany webserver pozwala na podłączenie rekuperatora do Internetu. Umożliwia to podgląd pracy centrali wentylacyjnej w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Użytkownik w każdym momencie może zmodyfikować parametry pracy, obniżając na przykład wentylację podczas przedłużającej się nieobecności w domu i zmniejszając w ten sposób rachunki za prąd.

Aplikacje mobilne zdalnego sterowania
W dobie Internetu Rzeczy normą jest aplikacja na urządzenie mobilne. Wystarczy wyjąć smartfon lub tablet, a panel sterowania będzie już w dłoni. Od teraz dostępna aplikacja na telefony z systemem iOS, jak również Android. Pobierz aplikację Komfovent Home (dla iOS, dla Android).

Design. Estetyka ponad standard
Panel sterowania - wyjątkowo płaski (tylko 12,5 mm) z kolorowym wyświetlaczem LED. Niezwykle elegancki i miły dla oka, a jednocześnie intuicyjny w użytkowaniu jak przeciętny smartfon czy tablet. W sytuacji, gdy coraz więcej inwestorów zwraca uwagę na estetykę wyposażenia wnętrz oraz wygląd, wspomniane cechy stanowią dla nich dodatkową korzyść.

Wybór profesjonalistów

Automatyka Komfovent C6 SMART HOME została doceniona przez projektantów i wykonawców na tegorocznych targach Forum Wentylacja 2017, gdzie otrzymała nagrodę publiczności za Najciekawszy Produkt 2017 roku w kategorii Wentylacja.

Dowiedz się więcej o centralach Komovent Domekt

 

Kierownik Produktu KOMFOVENT/DANTHERM

Paweł Bocian

tel.  505 143 710
e-mail: pawel.bocian@ventia.pl