Pompka Flowatch® Vision służy do odprowadzenia skroplin z jednostek klimatyzacyjnych wewnętrznych ściennych typu Split i Multi Split o wydajności do 10 kW.

Urządzenie jest małe (wymiary 230x61,5x55 mm) i dyskretne. Praca pompki jest bardzo cicha i efektywna. >>dane tech.

Vision® Flowatch SICCOM oferuje idealne rozwiązanie dla urządzeń montowanych na ścianie. Po zainstalowaniu urządzenia, pozostaje ono łatwo dostępne. Możliwość montażu w poziomie lub pionie - na cztery różne sposoby.

Flowatch Vision instalacja

Pompka firmy Siccom posiada zintegrowany filtr wymienny, wyjmowany zbiornik oraz jest dostarczana z wszystkimi akcesoriami montażowymi.

Cechy Flowatch Vision:
- poziom hałasu < 21 dBA z odległości 1 m
- maksymalny przepływ skroplin 15l/h
- maksymalna wysokość podnoszenia 10 m
- alarm NO / NC
- poziom ochrony IPX3
- pobór mocy 19 W
- zasilanie 220-240V 50/60 Hz.

Flowatch Vision dostępna jest w ofercie Iglotech

 

O firmie SICCOM

Firma SICCOM powstała we Francji w roku 1979 i od początku swojej działalności specjalizuje się w systemach wykrywania zbliżeniowego, produkuje bimetaliczne zabezpieczenia termiczne i pompki do usuwania skroplin. Od roku 1986 dysponuje włsnym laboratorium badawczym, którego zadaniem jest opracowanie i zatwierdzanie produktów w celu zaoferowania wiarygodnych i sprawdzonych rozwiązań na rynku. Obecność na wielu kontynentach umożliwia SICCOM zabezpieczenie łańcucha dostaw dla wilu przemysłów w tym samochodowego, klimatyzacyjnego, grzewczego, medycznego, spożywczego, ochrony środowiska, bezpieczeństwa, itd. i służy klientom, niezależnie od jakichkolwiek warunków geopolitycznych.