Produkty (Klimatyzacja)

RBC-MTSC1 - sterownik jak smartfon

Toshiba Carrier UK Ltd (TCUK) opracował nowy sterownik klimatyzacji z ekranem dotykowym z intuicyjnym interfejsem dotykowym, który umożliwia klientom dodawanie własnych znaków i komunikatów.

Czujnik MelDIR odróżnia ludzkie zachowanie

Mitsubishi Electric opracował czujnik termiczny, który potrafi rozróżniać ludzi od innych źródeł ciepła i identyfikować konkretne ich zachowania.

Kaseta 3D od Fujitsu

Nowością w ofercie dużych, komercyjnych systemów klimatyzacyjnych typu VRF jest jednostka kasetonowa 3D z aż trzeba niezależnymi wylotami powietrza.

Klimatyzatory marki GE: Future Black i Future White

Funkcje zapewniające dobre samopoczucie i szeroka możliwość dostosowania sprawiają, że klimatyzatory GE są elastycznymi urządzeniami, idealnymi do komfortowego codziennego życia.

Seiya Toshiba - klimatyzatory z R32

Seiya - nowa seria klimatyzatorów naściennych na czynnik chłodniczy R32 marki Toshiba - pojawiła się na rynku europejskim w 2019.

SEVRA - nowa marka klimatyzacji w Polsce

Marka urządzeń klimatyzacyjnych SEVRA została wprowadzona na rynek w 2019 roku jak marka własna spółki Wienkra. W sprzedaży są już dostępne klimatyzatory pokojowe RAC, klimatyzatory komercyjne CAC oraz systemy Multi Split.

Klimatyzatory Panasonic ze sterowaniem głosowym

• Rozwiązanie kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant • Zaprogramowanie procedur pozwala zaoszczędzić czas • Komfortowe sterowanie dla inteligentnego domu