Elementy automatyki i armatury chłodniczej marki GMC Refrigerazione pozwalają na wykonanie instalacji chłodniczej, w których istotna jest bezawaryjna praca oraz precyzyjna kontrola wszelkich przemian czynnika chłodniczego zachodzących w układzie instalacji. Automatyka i armatura chłodnicza GMC charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i bezawaryjnością.

Oferta firmy Iglotech została uzupełniona o pełną gamę produktów z portfolia GMC, w tym:

  • zawory kulowe
  • wzierniki
  • filtry odwadniacze (hermetyczne oraz rozbieralne)
  • wkłady odwadniające, mechaniczne, odkwaszające
  • zawory elektromagnetyczne
  • zawory zwrotne
  • zawory bezpieczeństwa

>>KATALOG GMC

Wszystkie zawory kulowe GMC dedykowane są do pracy z płynami nietoksycznymi, niełatwopalnymi oraz niewybuchowymi. Specjalna konstrukcja zaworu kulowego pozwala na dwukierunkowy przepływ chłodziwa i w konsekwencji montaż w instalacji niezależny od kierunku przepływu. Zapobiega również wyrzuceniu trzpienia zapewniając wewnętrzną równowagę ciśnienia w momencie, gdy zawór jest zamknięty.

Filtry odwadniacze GMC wykonane są w całości ze stali; korpus i głowica są zespawane w monolityczną strukturę. Niewymienny rdzeń filtra zbudowany jest ze zwartego bloku molekularnych sit, co w połączeniu z poliestrowym wkładem daje wysoki poziom filtracji mechanicznej. Taka budowa zapewnia minimalny opór cieczy i jej wydajne odwodnienie.

 

O firmie GMC

GMC jest młodym i dynamicznym włoskim przedsiębiorstwem, obecnym na rynku chłodnictwa i klimatyzacji od roku 2002 roku, opartym na solidnym fundamencie wieloletnich doświadczeń i profesjonalizmu założycieli firmy. W krótkim czasie istnienia marka GMC zyskała szybki wzrost poprzez oferowanie produktów o najwyższej jakości, w 100% testowanych przez rzetelne i systematyczne testy wewnętrzne.

Fot. GMC Refrigerazione