Firma CENTRUM KLIMA S.A. oferuje klimatyzatory ścienne GALANZ typu split o mocach chłodzenia od 2,61 kW do 6,96 kW z pompą ciepła. Urządzenia te posiadają znak CE, a producent certyfikat ISO 9001.

GALANZ to jeden z czołowych wytwórców klimatyzatorów w Chinach, jego roczna produkcja wynosi ponad 2 mln szt. W 2001 roku wartość eksportu osiągnęła 250 mln USD, co daje drugie miejsce w Chinach, pod względem wielkości eksportu sprzętu elektronicznego. W swoich urządzeniach GALANZ wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły znanych firm, jak np. HITACHI, NATIONAL oraz jest poddostawcą produktów dla wielu renomowanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych.

GALANZ
O powodzeniu klimatyzatorów GALANZ na rynkach w Europie, Azji, Australii, Afryce oraz Ameryce Płd. decyduje zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, wysoka jakość oraz bardzo korzystna cena w stosunku do porównywalnych urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

Zestawy typu split produkowane przez firmę GALANZ wyposażone są w pompy ciepła, które umożliwiają automatyczną pracę w trybie chłodzenie lub ogrzewanie. Dzięki pompie ciepła, oszczędności w wydatkach na energię sięgają 60% w stosunku do tradycyjnych podgrzewaczy elektrycznych. Klimatyzator z pompą ciepła może zapewnić w domu, biurze lub innym obiekcie, klimatyzację latem i dogrzewanie w sezonie przejściowym.

Zastosowane w klimatyzatorach GALANZ wentylatory posiadają specjalną konstrukcję, o zredukowanych oporach powietrza, zapewniającą dużą wydajność oraz niski poziom szumu. Ich konstrukcja ogranicza rozprzestrzenianie się mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów. Klimatyzator zapewnia także różne kąty nawiewu oraz zmianę obrotów wentylatora. Rozwiązania konstrukcyjne urządzenia gwarantują ponadto cichą i bezawaryjną pracę. Wydajne wymienniki ciepła umożliwiają efektywne i szybkie chłodzenie oraz grzanie, co przekłada się na niskie zużycie energii. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu filtrów wstępnych powietrze jest oczyszczane z cząstek pyłu. Natomiast filtr antybakteryjny wykonany w technologii Tio2 wychwytuje z powietrza mikroorganizmy (roztocza, bakterie). Ponadto filtry neutralizują zapachy i dym tytoniowy. Jednostki wewnętrzne posiadają estetyczną i zwartą obudowę, pozwlającą na wkomponowanie w wyposażenie wnętrza. Prosty sposób zdejmowania umożliwia jej umycie i zapewnia łatwą konserwację filtrów. Dodatkowo na obudowie znajdują się diody sygnalizujące tryb pracy klimatyzatora.

Sterowanie klimatyzatorem odbywa się poprzez pilota zdalnego sterowania, który zapewnia automatyczne lub ręczne sterowanie: chłodzeniem i ogrzewaniem, wentylowaniem pomieszczeń, odwilżaniem powietrza, prędkościami wentylatora i kierunkiem nawiewu. Pilot posiada funkcjonalny wyświetlacz, ułatwiający obsługę. Ponadto zastosowanie funkcji trybu nocnego umożliwia oszczędność energii elektrycznej i niski poziom szumu nocą, przy zachowaniu optymalnych warunków w pomieszczeniu. Urządzeniem możemy sterować także w cyklu dobowym.

Dane techniczne GALANZ:

GALANZ
GALANZ

Więcej informacji technicznych na temat klimatyzatorów GALANZ, oraz cennik możecie Państwo uzyskać na stronie internetowej www.centrum-klima.com.pl.