Big Foot System to znana firma, oferująca łatwe w użyciu i ekonomiczne wsporniki do kanałów wentylacyjnych, kanałów kablowych oraz instalacji rurowych; ramy do montażu skraplaczy; ramy stalowe do montażu większych i cięższych urządzeń oraz instalacji dachowych (urządzenia chłodnicze lub centrale wentylacyjne); ramy do paneli kolektorów słonecznych oraz platformy dostępowe do przemieszczania się po dachu i przeprowadzania prac konserwacyjnych.

W skład oferty wchodzą:

  • Instalacja rur, przewodów i kabli: niepenetrujące wsporniki do instalacji rurowych, przewodów wentylacyjnych oraz drabinek i kanałów kablowych: podpory bazowe, podnóżki i stopy z tworzyw sztucznych, wsporniki z wytrzymałego i elastycznego kauczuku pochodzącego z recyklingu, ramy wibracyjne i produkty na zamówienie (np. przeciwkolana).

  • Ramy niskoobciążeniowe: niepenetrujące ramy wspornikowe do minisplitów, niewielkich jednostek VRF, małych centrali wentylacyjnych i wyciągów.

  • Systemy wysokobciążeniowe: opakowane, niepenetrujące ramy bazowe dla: agregatów wody lodowej, centrali wentylacyjnych, instalacji o obudowie zwartej, generatorów, rur i elementów stalowych. W ofercie są także ramy bazowe do dużych, ciężkich i nieregularnych urządzeń bądź instalacji lub urządzeń i instalacji o nierównomiernym rozkładzie masy.

 

  • Ramy do paneli słonecznych.
  • Produkty "bezpieczny dostęp".

Więcej informacji tutaj.