WYNIKI KONKURSU

18 lutego br. ok. godz. 11:00 dotarła do nas dwudziesta prawidłowa odpowiedź! Tym samym zakończyliśmy pierwszy konkurs portalu HVACR.pl

Prawidłowa odpowiedź na nasze pytanie konkursowe to:

anemometr testo 417 firmy TESTO

anemometr testo 417 firmy TESTO

a tu znajdziecie szczegółowy opis testo 417.

Firmie Testo oraz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! A oto lista nagrodzonych:

1. Krzysztof S.

2. Michał P.

3. Anna P.

4. Magdalena K.

5. Bartosz P.

6. Mirosław S.

7. Filip K.

8. Mikołaj P.

9. Paweł P.

10. Maciej G.

11. Jacek G.

12. Marcin B.

13. Krzysztof P.

14. Katarzyna P.

15. Marek K.

16. Anna P.

17. Agnieszka P.

18. Rafał M.

19. Maria Z.

20. Mariusz W.

Do wszystkich nagrodzonych przesłaliśmy mail z prośbą o przesłanie danych adresowych. Jeśli ktoś z listy nie podał nam swojego adresu pocztowego - prosimy o przesłanie na redakcja@hvacr.pl

Do zdobycia były: koszulki polo, pendrivy, scyzoryki, kalkulatory i inne gadżety firmowe ufundowane przez Testo. Nagrody zostaną przyznane według poniżej podanego regulaminu.

 

O KONKURSIE

Pierwszy konkurs HVACR.pl! Zapraszamy do zabawy!

Polub profil HVACR.pl na Facebooku!

Zbliża się ostatnia sobota karnawału. Jeśli wybieracie się na bal maskowy i nie macie pomysłu na przebranie – podpowiadamy takie oto rozwiązanie:

Zgadnij, co to?

Zgadnij, co to?

 

ZGADNIJ, CO TO?

Dla 20 pierwszych osób, które wpiszą się na listę adresatów naszego newslettera i odgadną, co przedstawia kostium, czekają nagrody: koszulki, pendrivy, kalkulatory, smycze i inne gadżety!


ZASADY KONKURSU:
I. Zapisz się do bezpłatnego newslettera HVACR.pl: www.hvacr.pl/newsletter
II. Prześlij na adres redakcja@hvacr.pl swoją odpowiedź zawierającą 3 słowa:

1. nazwę urządzenia
2. model urządzenia
3. nazwę producenta urządzenia.

Osoby, które już zarejestrowały się na liście adresatów newslettera HVACR.pl i chcą wziąć udział w konkursie, wystarczy, że odpowiedzą na pytanie konkursowe z adresu e-mail, który istnieje na liście subskrybentów HVACR.pl.

Nagrodzonych zostanie 20 pierwszych osób, które prześlą do naszej Redakcji (redakcja@hvacr.pl) prawidłowe odpowiedzi! W tytule maila prosimy o wpisanie „KONKURS”, a w treści pod odpowiedzią składającą się z trzech słów (ogólna nazwa urządzenia - model - producent) należy podać imię i nazwisko. Odpowiedź należy wysłać z adresu e-mail zarejestrowanego na liście naszych subskrybentów.


NAGRODY
20 pierwszym (liczy się czas otrzymania odpowiedzi w skrzynce pocztowej redakcja@hvacr.pl), wyłonionym przez Organizatora uczestnikom konkursu, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie i spełnią warunki konkursu, zostaną przyznane nagrody według miejsca:
- miejsce 1 koszulka polo XL + smycz + mini cool bag
- miejsca 2-5 koszulka polo XL + smycz
- miejsca 6-10 pendrive 8 GB + scyzoryk
- miejsca 11-15 kalkulator + długopis
- miejsca 16-20 scyzoryk + długopis.

 

CZAS TRWANIA KONKURSU
Konkurs trwa od chwili ogłoszenia (ok. godz. 12oo dnia 07.02.2013 r.) do czasu wyłonienia dwudziestej, prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW
Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu konkursu na stronach HVACR.pl. Opublikowana lista zwycięzców będzie składała się z imion oraz pierwszej litery nazwiska lub nicka.
Laureaci zostaną poinformowani o wynikach konkursu drogą e-mail. Nagrody zostaną przesłane na wskazany przez zwycięzców adres pocztowy. Adresy pocztowe należy przesyłać na redakcja@hvacr.pl z adresu e-mail zgodnego z użytym w czasie konkursu, po zakończeniu konkursu, na prośbę Organizatora.

Niniejszy Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. nr 68, poz. 341 z późn. zm.).

POLUB profil HVACR.pl na Facebooku!

Zapisz się by wziąć udział w konkursie HVACR.pl i wygrać atrakcyjne nagrody!


Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie treści i zdjęć zabronione.