Przed nami nowa odsłona Programu Lojalnościowego „Gree Wspiera Instalatorów”. Zbieraj punkty i wymieniaj je, w czasie trwania akcji, na niezwykle atrakcyjne nagrody, którymi będą urządzenia marki Gree oraz zestawy odzieży 4F.

Dołącz do programu Gree już dzisiaj!

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

Uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zrealizowane Instalacje urządzeń RAC, FREE MATCH i U-MATCH. Każde urządzenie Gree z podanych wyżej serii produktowych posiada zdefiniowaną ilość punktów. Punkty rejestruje się za pomocą Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a następnie wymienia na wybrane nagrody.

Jakie nagrody można zdobyć?

Obecna edycja Programu Lojalnościowego Gree zakłada cztery Pakiety Nagród w zależności od ilości zebranych punktów.

Każdy pakiet zawiera komfortową odzież marki 4F oraz narzędzie serwisowe Debugger RAC 00. Różnorodność pakietów pozwala na duży wybór. Ale to tylko początek wartościowych nagród, gdyż na instalatorów czekają również oczyszczacze Quadro oraz klimatyzatory Gree: bestsellerowe Pulary lub innowacyjny G-Tech.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, zatem użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności po odbyciu szkolenia FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, dołączyć do Programu, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Akcja trwa od 5 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.