Nowa baza produkcyjna GREE

W grudniu 2012 roku oficjalnie uruchomiono nową fabrykę firmy Gree Electric Appliances Inc. Zakład jest położony w głównym centrum przemysłowym i gospodarczym prowincji Hebei w północnych Chinach w mieście Shijiazhuang.

W fabryce, po okresie eksploatacji próbnej, na 6 liniach produkcyjnych codziennie wytwarzanych jest ponad 11.000 jednostek klimatyzatorów domowych!

To jak dotąd największa wyspecjalizowana baza produkcyjna w północnych Chinach. Powierzchnia zakładu wynosi 657.000 m2. Szacowana zdolność produkcyjna to 3.000.000 jednostek klimatyzacyjnych rocznie o wartości produkcji 100 miliardów juanów. Fabryka Gree w Shijiazhuang docelowo ma produkować 20 typów urządzeń, w tym jednostek zewnętrznych klimatyzatorów, systemów multi-split oraz jednostek inwerterowych.
Wysoki poziom produkcji, systemy kontroli jakości oraz produkcja zgodna z normami ochrony środowiska zapewniają wysoką jakość produktów marki Gree.

Nowa fabryka GREE

Gree działa w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Shijiazhuang High-Tech City Development Zone - Parku Przemysłowym znajdującym się przy obwodnicy miasta Shijiazhuang.