Czy wiesz, że... (Chłodnictwo)

Wypadek na A4 ujawnił kradzież R134a?

Jak donoszą niemieckie media podczas wypadku na autostradzie koło Dresna miał miejsce wypadek, po którym ujawniono kradzież czynnika R134a.

Powstał Komitet Ekspertów Coolektiv

Grupa niemieckich ekspertów w dziedzinie chłodnictwa wezwała KE i władze do działania po ujawnieniu, że ilość nielegalnego czynnika chłodniczego importowanego do Europy w ubiegłym roku była równa 20% legalnej ilości F-gazów.

Fabryka Danfoss jest jedną z najbardziej inteligentnych na świecie

Podczas Światowego Forum Ekonomiczne (WEF) wybrano 16 najbardziej zaawansowanych technologicznie inteligentnych zakładów produkcyjnych, nazwanych fabrykami Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Jednym z takich miejsc jest fabryka Danfoss w chińskim Wuqing

Będą dyskutować na temat czynników naturalnych w Japonii

Bazując na sukcesie kolejnej udanej edycji konferencji w ubiegłym roku, która zgromadziła ponad 200 uczestników z ponad 80 organizacji, ATMOsphere Japonia wraca do Tokio 12 lutego 2019 - dzień przed największą w Japonii wystawą Supermarket Tradeshow.

Zanieczyszczone powietrze bardziej szkodliwe niż papierosy

Ostatnia analiza wskaźnika jakości powietrza (AQLI) przeprowadzona przez Instytut Polityki Energetycznej na Uniwersytecie w Chicago wykazała, że zanieczyszczenie powietrza obniży średnią długość życia ludzi o 1,8 roku.