Czy wiesz, że... (Chłodnictwo)

CAREL został partnerem projektu Geofit

CAREL jest jednym z partnerów Geofit, projektu badawczego dotyczącego inteligentnych technologii geotermalnych finansowanego przez Unię Europejską za pośrednictwem umowy o grant nr 792210 programu „Horyzont 2020”.

Danfoss zwalcza podróbki w ZEA

Tysiące fałszywych produktów Danfoss przejętych w Sharjah, Dubaju i Ajman przy wsparciu władz i policji Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Całoroczna norweska arena narciarska SNØ dzięki PowerCO2OL

Pasjonaci sportów zimowych wkrótce będą mogli cieszyć się narciarstwem nordyckim i alpejskim przez cały rok, dzięki systemowi chłodniczemu PowerCO2OL instalowanemu w SNØ - pierwszej całorocznej arenie narciarskiej w Norwegii.

Kysor Warren w rękach Epta

Dział produkcji lodówek Kysor Warren firmy Lennox International został przejęty przez Epta za 49 mln USD.

Wypadek na A4 ujawnił kradzież R134a?

Jak donoszą niemieckie media podczas wypadku na autostradzie koło Dresna miał miejsce wypadek, po którym ujawniono kradzież czynnika R134a.

Powstał Komitet Ekspertów Coolektiv

Grupa niemieckich ekspertów w dziedzinie chłodnictwa wezwała KE i władze do działania po ujawnieniu, że ilość nielegalnego czynnika chłodniczego importowanego do Europy w ubiegłym roku była równa 20% legalnej ilości F-gazów.

Fabryka Danfoss jest jedną z najbardziej inteligentnych na świecie

Podczas Światowego Forum Ekonomiczne (WEF) wybrano 16 najbardziej zaawansowanych technologicznie inteligentnych zakładów produkcyjnych, nazwanych fabrykami Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Jednym z takich miejsc jest fabryka Danfoss w chińskim Wuqing