Czy wiesz, że... (Ogrzewnictwo)

DiversiTech - nowa marka w Europie

DiversiTech, amerykański producent i dostawca komponentów HVACR, ogłosił utworzenie DiversiTech Europe po przejęciu trzech nowych europejskich marek komponentów.

Carel kupuje niemieckiego producenta Klingenburg

Firma Carel zajmująca się kontrolą chłodnictwa i nawilżaniem nabyła 100% kapitału zakładowego niemieckiego producenta obrotowych i płytowych wymienników ciepła Klingenburg GmbH i Klingenburg International.

Carrier finalizuje przejęcie firmy Toshiba JV

Firma Carrier sfinalizowała przejęcie za 900 mln USD 60% udziałów Toshiby w spółce joint venture Toshiba Carrier w zakresie klimatyzacji, którą obie firmy utworzyły w 1999 roku.

Liczba odwiedzających MCE spadła o 44%

Po czteroletniej przerwie Europa świętowała powrót targów Mostra Convegno Expocomfort, ale frekwencja spadła o 44% w porównaniu z poprzednim wydarzeniem w 2018 roku.

Nibe przejmuje włoskiego producenta Argoclima

Szwedzki producent pomp ciepła Nibe podpisał umowę nabycia 50% udziałów we włoskiej firmie Argoclima SpA oraz pozostałych udziałów w ciągu pięciu lat.

Włochy ratyfikowały Kigali

Poprawka z Kigali została oficjalnie ratyfikowana przez Włochy, stając się 133. krajem, który zobowiązał się do wycofania czynników chłodniczych HFC.