Czy wiesz, że... (Wentylacja)

Podwojenie ciągu w tunelu uzyskano dzięki tłumikom MoJet®

Niezależne pomiary przeprowadzone przez Université Libre de Bruxelles (ULB) wykazały podwojenie ciągu w tunelu Montgomery w Brukseli, po wyposażeniu konwencjonalnych wentylatorów strumieniowych w tłumiki wylotowe MoJet®.

Rosjanin i Koreańczyk zdobyli złoto WorldSkills 2019

Młodzi i ambitni inżynierowie chłodnictwa i klimatyzacji z całego świata wzięli udział w 45. zawodach WorldSkills w Kazaniu w Rosji. Złote medale zdobyli Aleksander Leushin z Rosji i Ju-Hwan w Korei.

SMAY członkiem Polish Green Building Council

PLGBC - Polish Green Building Council (Polskie Towarzystwo Budownictwa Ekologicznego) wspiera firmy z szeroko pojętego pojętego sektora budowlanego szerząc na całym świecie idee zielonego, ekologicznego budownictwa (green building).

Fujitsu General otwiera Centrum Innowacji i Komunikacji ICC

Japoński producent urządzeń klimatyzacyjnych Fujitsu General wybudował na terenie głównej siedziby koncernu w Kawasaki nowoczesny ośrodek badawczy - Centrum Innowacji i Komunikacji (Innovation & Communication Center, „ICC”).

ebm-papst dąży do internacjonalizacji

Lider technologii w dziedzinie wentylatorów i silników, ebm-papst, cieszy się stałym i rentownym wzrostem. Poprzedni rok zamyka +6,7% przychodu. Sukces ten przypisuje swojej strategii umiędzynarodowienia firmy.