Czy wiesz, że... (Klimatyzacja)

Bitzer ma nowa siedzibę

Firma BITZER ma dwa powody do świętowania: wieloletni producent kończy 85 lat i otwiera nową siedzibę w Sindelfingen - najwyższym budynku w regionie o wysokości 75 metrów.

Włosi przeprowadzili badanie na temat alternatyw dla HFC

W odpowiedzi na poprawkę z Kigali do protokołu montrealskiego włoski rząd przeprowadził pierwsze krajowe badanie na temat przyjaznych dla środowiska alternatyw dla HFC w kilku branżach, a głównymi opcjami są systemy CO2 i R290.

Rosjanin i Koreańczyk zdobyli złoto WorldSkills 2019

Młodzi i ambitni inżynierowie chłodnictwa i klimatyzacji z całego świata wzięli udział w 45. zawodach WorldSkills w Kazaniu w Rosji. Złote medale zdobyli Aleksander Leushin z Rosji i Ju-Hwan w Korei.

SMAY członkiem Polish Green Building Council

PLGBC - Polish Green Building Council (Polskie Towarzystwo Budownictwa Ekologicznego) wspiera firmy z szeroko pojętego pojętego sektora budowlanego szerząc na całym świecie idee zielonego, ekologicznego budownictwa (green building).

Zrównoważone chłodzenia potrzebne od zaraz

Fale upałów to już rzeczywistość w naszym klimacie - przewiduje się, że będą coraz częstsze i coraz intensywniejsze. Nie boimy się ich, bo wiemy, że ich uciążliwość możemy złagodzić dzięki klimatyzacji.