Toshiba, światowy lider w dziedzinie wysokowydajnych systemów HVAC, przedstawia kolejne rozszerzenie swojej uznanej i sprawdzonej linii Digital Inverter. Dzięki najlepszemu w swojej klasie stosunkowi wielkości skraplaczy do wydajności, kompaktowe i ekonomiczne produkty Digital Inverter Classic stanowią optymalne rozwiązanie do zapewniania komfortu termicznego we wszelkiego typu mniejszych, komercyjnych przestrzeniach użytkowych i technicznych.

Serie Digital Inverter i Super Digital Inverter cieszą się uznaniem na rynku od momentu ich wprowadzenia w 2003 r., a firma Toshiba stale aktualizuje i rozwija ich technologię, ugruntowując reputację wiodących na rynku rozwiązań w zakresie jakości i niezawodności.

Wykorzystując zdobyte doświadczenia firma Toshiba stworzyła zupełnie nową, niskobudżetową serię Digital Inverter Classic, która charakteryzuje się innowacyjną, ekonomiczną konstrukcją obudowy z jednym wentylatorem, jednocześnie nie tracąc pod względem wydajności. To zoptymalizowane rozwiązanie, które jest odpowiedzią dla wielu inwestorów zmagających się z wyzwaniami ekonomicznymi. Stanowi idealny wybór na przykład dla sklepów, restauracji, salonów kosmetycznych i dentystycznych, aptek i małych biur - w zasadzie dla dowolnych lokali użytkowych od 30 do 160m².

Toshiba oferuje łatwo adaptowalną i elastyczną gamę modeli o wydajności od 5 do 14 kW z jedno- lub trójfazowymi przyłączami elektrycznymi. Kompaktowa jednostka zewnętrzna z jednym wentylatorem to optymalne rozwiązanie do najbardziej nawet ograniczonych przestrzeni, zapewniające bezkompromisową efektywność energetyczną klasy A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Dostępne są trzy typy jednostek wewnętrznych, które pasują do prawie każdego mniejszego projektu komercyjnego. Innowacyjna, czterodrożna jednostka kasetowa charakteryzuje się nową płaską konstrukcją panelu, umożliwiające rozbudowanie o czujnik obecności czy wymienne filtry w klasie PM2,5. Konstrukcja jednostki kanałowej zapewnia ciśnienie do 150 Pa dla rozległej sieci kanałów, a naścienna jednostka z opcją filtra Ultra-Pure to idealne rozwiązanie dla obiektów w których liczy się rozsądna cena i jakość powietrza.

Nowa oferta Digital Inverter Classic to ekonomiczne i jednocześnie efektywne rozwiązanie do chłodzenia i ogrzewania małych pomieszczeń komercyjnych, spełniające wszystkie najważniejsze oczekiwania użytkowników. Niezawodność. Wydajność. 100% Toshiba.