12 MONTERÓW WENTYLACJI (Kanałów wentylacyjnych)

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło Inne
Nr referencyjny:
03_08/2019

Firma Euro-Klima Sp. z o.o. specjalista w branży wentylacji i klimatyzacji, Firma z tradycjami, obecna od 25 lat na rynku, w związku z zaawansowanym kontraktem poszukuje 12 profesjonalistów z Polski do pracy na jednostkach pływających w Niemczech w charakterze:

Monterzy Wentylacji (Kanałów wentylacyjnych)/ Praca Od Zaraz
Nr ref: 03_08/2019

Lokalizacja: Niemcy/ Bremerhaven
Data rozpoczęcia pracyOSTATNI TYDZIEŃ SIERPNIA 2019 roku

Oferujemy Kandydatom:
-Stabilną pracę na terenie Niemiec
-Atrakcyjne wynagrodzenie – indywidualnie ustalan stawka
-Z naszej strony zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych domkach bądź mieszkaniach
-Pracę zgodną z normami prawnymi obowiązującymi  zarówno w Polsce jak i w Niemczech
-Pracę w gronie profesjonalistów i w firmie z długoletnimi tradycjami

Obowiązki:
-Montaż kanałów ocynkowanych oraz rur spiro na jednostkach pływających

Wymagania:
-Minimum roczne doświadczenie w montażu wentylacji/ kanałów wentylacyjnych (atutem będzie na statkach)
-Znajomość rysunku technicznego
-Samodzielność
-Pracowitość i sumienność oraz pozytywne usposobienie

Szczegółowe CV prosimy PILNIE przesyłać na adres e-mailbarbara.duk@euro-klima.com.pl ,  w terminie do 29.08.2019 roku z dopiskiem w temacie ”MONTERZY KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH / Nr ref: 03_08/2019”, możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem 58 554 25 28 wewnętrzny 215

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko Monterzy Kanałów Wentylacyjnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Dziękujemy za zainteresowanie i wszystkie aplikacje.

Data publikacji: 2019-08-08
Data zakończenia: 2019-08-29

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja