Technolog

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
13PJ
KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

Obowiązki:
- wykonywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie rysunków instalacji wentylacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne,
- umiejętność czytania rysunku technicznego i budowlanego,
- umiejętność posługiwania się programem AutoCAD,
- umiejętność posługiwania się pakietem Office,
- myślenie analityczne,
- sumienność, rzetelność,
- dyspozycyjność.

Dodatkowe atuty:

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- doświadczenie w branży,
- znajomość j. angielskiego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
- pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
- profesjonalne narzędzia pracy.

Kontakt: http://klimat-solec.pl/kariera

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Data publikacji: 2015-04-01
Data zakończenia: 2015-04-30