Asystent Sprzedaży / Doradca techniczny Flowair

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
FLOWAIR

Firma FLOWAIR ekspert w branży grzewczo-wentylacyjnej działający na terenie całej Europy poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystent Sprzedaży / Doradca techniczny

Miejsce pracy: Gdynia

Charakter pracy: stacjonarna

Zakres obowiązków:

- wsparcie techniczne projektantów instalacji grzewczych oraz instalatorów w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń, ich doboru oraz rozmieszczenia,

- praca w programie Autocad - przygotowanie rysunków,

- wykonywanie kalkulacji parametrów pracy urządzeń,

- przygotowanie ofert handlowo – technicznych,

- udział w projektach wewnętrznych mających na celu rozwój oraz poprawę działania firmy,

- praca z bazą danych,

- utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

- współpraca z działami: Wsparcia Projektowego, Technicznym, Research & Development, Handlowym.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Energetyka, Budowa Maszyn,

- biegła umiejętność obsługi komputera, programy pakietu Office, AutoCad,

- dobra znajomość produktów i branży HVACR,

- umiejętność czytania projektów branży sanitarnej,

- mile widziana podstawowa znajomość z zakresu automatyki i elektryki,

- mile widziana znajomość języków obcych: angielski, niemiecki,

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność, skrupulatność.

Oferujemy:

- pracę w dynamicznym, młodym zespole, miłą atmosferę pracy,

- pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,

- stabilność zatrudnienia,

- samodzielne stanowisko dające duże możliwości samorealizacji,

- możliwość awansu, dostosowania stanowiska pracy do umiejętności,

- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)na adres sara.reiter@flowair.pl

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Data publikacji: 2018-05-11
Data zakończenia: 2018-06-08

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja