Clima Technology - Project Manager

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma CLIMA TECHNOLOGY zajmuje się specjalistycznymi rozwiązaniami systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, przygotowaniem profesjonalnej dokumentacji, projektów oraz specyfikacji przydatnych do modernizacji lub wyposażenia nowych placówek handlowych.

Project Manager

Miejsce pracy: Gdańsk (okolice)

Zakres obowiązków:

- Współpraca z klientem na poziomie technicznym

- Wykonywanie projektów branżowych

- Ofertowanie

- Sporządzanie specyfikacji materiałowych

- Prowadzenie i rozliczanie budowy

- Weryfikacja FV

- Sporządzanie dokumentacji powykonawczych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane: inżynieria sanitarna, mechanika – specjalizacja ogrzewnictwo, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)

- Znajomość programu AutoCad, MsOffice

- Prawo jazdy kategorii B

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

- Predyspozycje handlowe

- Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie

- Mile widziana znajomość branży klimatyzacji oraz wentylacji

- Gotowość do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

- Interesującą i odpowiedzialną pracę

- Przestrzeń do samodzielnego działania

- Przyjazne środowisko pracy

- Umowa o pracę

- Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@climatechnology.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Clima Technology z siedzibą w Baninie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Data publikacji: 2018-05-18
Data zakończenia: 2018-06-18

Powiązane działy

Klimatyzacja