Doradca techniczno-handlowy

Województwo:
dolnośląskie
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
BARBOR

BARBOR Sp. z o.o., producent kompaktowych urządzeń wentylacji, wymienników ciepła (komponentów do rekuperacji powietrza) działający na polskim rynku, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klientów w całej Europie poszukuje pracowników na stanowisko:

Region: dolnośląskie

Miejsce pracy: podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Przedstawicielstwo Techniczno-Handlowe Polska Południowa

Opis stanowiska:

- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń wentylacyjnych, wymienników ciepła oraz filtrów na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Zakres obowiązków:

- Sprzedaż urządzeń i akcesoriów (głównie rynek B2B)
- Utrzymanie relacji z klientem
- Przygotowanie ofert i podstawowych doborów technicznych urządzeń i akcesoriów

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Komunikatywność, kultura osobista oraz zaangażowanie
- Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
- Znajomość zagadnień wentylacji i rekuperacji oraz rynku HVAC mile widziana
- Wykształcenie wyższe
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do wyników
- Potrzebne narzędzia pracy
- Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: barbor@barbor.biz

Data publikacji: 2017-07-21
Data zakończenia: 2017-08-21

Powiązane działy

Wentylacja