Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
AIRCON Sp. z o.o.

Firma AIRCON Sp. z o.o., Generalnym Przedstawiciel marki MDV w Polsce, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych

- aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie

- pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych

- wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych

- negocjacje warunków handlowych

- przygotowywanie ofert handlowych

- koordynowanie projektów

- monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji

- realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży

- uczestniczenie w szkoleniach produktowych

Wymagania:

- znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa (preferowane wykształcenie inż. środowiska lub chłodnictwo)

- znajomość pakietu MS Office

- ważne prawo jazdy kat. B

- umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja własnej pracy

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- rozwój osobisty i zawodowy

- możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres aircon@aircon.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Data publikacji: 2017-12-11
Data zakończenia: 2018-01-06

Powiązane działy

Klimatyzacja