Inżynier Budowy - instalacje HVAC, sanitarne

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Miejsce pracy: Warszawa

Województwo: mazowieckie

Firma instalacyjna o ugruntowanej wieloletniej renomie zajmująca się wykonawstwem instalacji wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, instalacji C.O.; C.T. i wod-kan, oferuje stabilną pracę w ambitnym i zgranym zespole.

Opis stanowiska:

- stała współpraca z kierownikiem robót w sprawach realizacji zadań inwestycyjnych

- sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac

- rozliczanie postępu robót dla brygad montażowych oraz podwykonawców

- rganizacja materiałów i transportu niezbędnego do prawidłowej realizacji inwestycji

- nadzór nad wykonywaniem prac instalacyjnych

- prowadzenie uzgodnień podwykonawcami i przedstawicielami nadzoru

- udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac z innymi branżami

Wymagania:

- dyspozycyjność - praca bezpośrednio na budowie

- wykształcenie wyższe w specjalności Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo lub Sieci i Instalacje Sanitarne lub studenci zaoczni studiów II stopnia

- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dobra organizacja pracy

- kreatywność, samodzielność

- zaangażowanie oraz chęć do pracy

- obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, Autocad

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- możliwość zdobycia udokumentowanego doświadczenia na potrzebę uprawnień budowlanych

- stałą współpracę na budowach na terenie całego kraju (Warszawa, Wrocław, Łódź)

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów

- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju

- doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika

- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@climatech.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. n r 133, poz.883)

Data publikacji: 2018-11-23
Data zakończenia: 2018-12-21