Inżynier - Konstruktor d/s chłodnictwa

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Leszno
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Arkton Sp. z o.o. produkuje urządzenia chłodnicze od 1991 r. Zespoły sprężarkowe, agregaty, chillery i urządzenia specjalne wytwarzane przez Arkton pracują w największych zakładach mięsnych w Polsce, w zakładach przetwórstwa spożywczego, supermarketach, centrach dystrybucyjnych, mleczarniach, piekarniach, tunelach zamrażalniczych, lodowiskach, zakładach przetwórstwa ryb jak również w hutach, kopalniach i na statkach. Firma Arkton należy do Grupy Berling. www.arkton.pl. Arkton poszukuje pracownika:

Miasto: Leszno

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie urządzeń chłodniczych oraz ich rozwój technologiczny. Osoba ta będzie również wsparciem działu handlowego oraz produkcyjnego od strony technicznej.

Wymagania

 - wykształcenie kierunkowe bądź student ostatniego roku,

 - umiejętność w projektowaniu, dobieraniu urządzeń,

 - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

 - umiejętność obsługi programów CAD w szczególności 3D Solidworks (będzie dodatkowym atutem),

 - dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

 - komunikatywność, dokładność, wnikliwość, skrupulatność,

 - zdolności organizacyjne i samodzielność,

 - zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- unormowany czas pracy.

CV oraz list motywacyjny można przesłać również bezpośrednio na adres: praca@arkton.pl

Data publikacji: 2017-07-01
Data zakończenia: 2017-07-31

Powiązane działy

Chłodnictwo