Kierownik Produktu Systemy Wentylacyjne

Województwo:
Cała Polska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o.– dystrybutor produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) na rynku B2B oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

obszar działania: cała Polska

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży, bazy klientów oraz realizacji wyznaczonych celów w zakresie podległych marek produktowych (np. HAVACO, CASALS)

- Rozwój oferty produktowej w zakresie podległych marek produktowych,

- Kontakty z dostawcami (głównie zagranicznymi),

- Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,

- Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC,

- Doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert handlowych,

- Planowanie oraz realizacja działań marketingowych w zakresie podległego asortymentu,

- Współpraca z Działem Marketingu w zakresie przygotowania technicznych materiałów marketingowych,

- Monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów HVAC do systemów wentylacyjnych (np. wentylatory bytowe oraz przemysłowe, nagrzewnice, nawiewniki, materiały montażowe, itp.),

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo, budownitwo,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (kontakt z dostawcami zagranicznymi),

- Czynne prawo jazdy kat. B.,

- Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

- Bardzo dobra znajomość programu MS Office,

- Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

- Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferta:

- Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),

- Dobrą atmosferę oraz warunki pracy,

- Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,

- Prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Data publikacji: 2017-10-31
Data zakończenia: 2017-11-30