Monter Instalacji Sanitarnych

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
podkarpackie
Miasto:
Rudna Mała
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma KLIMAR poszukuje pracowika:

(Wentylacji i Klimatyzacji)

Miejsce pracy: Rudna Mała (pow. rzeszowski)

OPIS STANOWISKA:

- montaż instalacji sanitarnych (wentylacji i klimatyzacji)

- wykonywanie powierzonych zadań montażowych

WYMAGANIA:

- doświadczenie w montażu instalacji

- dobra organizacja pracy

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

OFERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat

- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania od 3000 do 5000 zł na rękę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@klimar.rzeszow.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2019-05-29
Data zakończenia: 2019-06-29

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo