MONTER WENTYLACJI (Kanałów wentylacyjnych)

Województwo:
pomorskie
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
Nr ref: 02_08/2019

Firma Extrawork GmbH, z siedzibą w Essen, z branży wentylacji i klimatyzacji, w związku z pilnym zapotrzebowaniem, poszukuje profesjonalisty z Polski do pracy na jachtach na terenie Niemiec, na stanowisko:

MONTER WENTYLACJI (KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH)/ Praca od ostatniego tygodnia sierpnia

Obowiązki:

- Montaż kanałów ocynkowanych oraz rur Spiro na nowo budowanych jachtach

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w montażu wentylacji/ kanałów wentylacyjnych (preferowane na analogicznym stanowisku w dziale morskim w stoczni),
Znajomość rysunku technicznego,
Samodzielność
- Pracowitość i sumienność oraz pozytywne usposobienie
- znajomość języka niemieckiego będzie stanowić atut

Oferujemy:

Samodzielną i stabilną pracę na atrakcyjnych warunkach/ niemiecka umowa o pracę PRACA OD ZARAZ

Atrakcyjne wynagrodzenie - indywidualnie ustalana stawka
- Pracę w gronie profesjonalistów

CV (szczegółowe) prosimy przesyłać, na adres e-mail barbara.duk@euro-klima.com.pl, w terminie do 29.08.2019 roku, z dopiskiem w temacie "Extrawork GmbH / MONTER KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH / Nr ref: 02_08/2019", możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem 58 554 25 28, wewnętrzny 215.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych zgodnej z obowiązującymi przepisami RODO. Aplikacje bez klauzuli zgodnej z aktualnymi przepisami RODO nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Data publikacji: 2019-08-08
Data zakończenia: 2019-08-29

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja