MONTERZY KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło Inne
Nr referencyjny:

Oferta skierowana do doświadczonych monterów wentylacji, którzy chcą doskonalić się w branży HVACR.

MONTERZY KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH - 10 SPECJALISTÓW / PRACA OD PRZEDOSTATNIEGO/ OSTATNIEGO TYGODNIA WRZEŚNIA

Oferujemy Kandydatom:

-Pracę w stoczni na terenie Niemiec i przejrzyste warunki
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość "podpięcia" pod atrakcyjne dodatkowe ubezpieczenie

-Rozwój umiejętności w związku z realizacją ciekawych projektów

Obowiązki:

-Montaż kanałów (ocynkowanych) oraz rur spiro na jachtach

Wymagania:

-1-2 lata doświadczenia w montażu wentylacji/ kanałów (warunek konieczny)

-Preferowane doświadczenie na analogicznym stanowisku na statkach
-Znajomość rysunku technicznego
-Samodzielność i sumienność

Szczegółowe CV prosimy przesyłać poprzez przycisk "APLIKUJ TERAZ" z dopiskiem w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dziękujemy za przysłane aplikacje.

Data publikacji: 2019-09-19
Data zakończenia: 2019-10-01

Powiązane działy

Wentylacja