Projektant instalacji HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:

Firma Ascoklima Sp. z o.o. zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

- Praca w dziale projektowym instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych ciepła i chłodu technologicznego

- Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych instalacji HVAC dla nowych i modernizowanych obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, czynnych obiektów ochrony zdrowia

- Dobór rozwiązań branży sanitarnej oraz HVAC

- Przygotowywanie dokumentacji technicznej

- Współpraca z podwykonawcami, projektantami branżowymi w ramach realizacji kontraktów

- Sporządzanie zapytań ofertowych

WYMAGANIA

- Wykształcenie wyższe kierunkowe

- Co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu /realizacji instalacji HVAC

- Umiejętność opracowywania dokumentacji projektowej w wymaganym zakresie

- Umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji

- Dobra organizacja czasu pracy

- Znajomość programu AutoCAD

OFERUJEMY

- Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres ascoklima@ascoklima.pl

Data publikacji: 2019-05-28
Data zakończenia: 2019-06-28

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja