Specjalista ds. Wentylacji Pożarowej

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Wieruchów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
Lindab Sp. z o.o.

LINDAB Sp. z o. o., wiodący na rynku polskim producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, należący do Grupy Lindab - szwedzkiego lidera branży budowlanej, zatrudni pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Wieruchów (pow. warszawski zachodni)

Opis stanowiska:

- opracowywanie koncepcji systemów wentylacji pożarowej

- wsparcie projektowania systemów zabezpieczeń ppoż,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- wsparcie Działu Handlowego i Marketingu,

- doradztwo techniczne Klientów.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne

- znajomość zagadnień wentylacji pożarowej

- doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

- prawo jazdy kat. B

- komunikatywność

- praktyczna obsługa komputera: MS Office, Autocad.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji oraz osiąganych wyników

- dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie NNW 24H, ubezpieczenie grupowe)

- kursy językowe

- szkolenia.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając na adres praca@lindab.com

z dopiskiem w temacie „Specjalista ds. Wentylacji Pożarowej”.

Dołącz do nas!

Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"

Data publikacji: 2017-12-05
Data zakończenia: 2018-01-04

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja