Starszy Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

CH2M jest światowym liderem świadczącym usługi z zakresu inżynierii, budowy, dostaw oraz eksploatacji infrastruktury technicznej dla klientów prywatnych i państwowych. Jesteśmy obecni we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno-ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska.

W związku z dynamicznym rozwojem CH2M, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych którzy dołączą do naszego biura w Krakowie.

Wymagania:

    -Wykształcenie wyższe– preferowane z zakresu inżynierii środowiska, lub inne pokrewne z wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa;

    -Doświadczenie w biurze projektowym lub na budowie;

    -Znajomość programów CAD: Autodesk (Revit MEP, AutoCAD) lub/i Bentley (AECOsim, OpenPlant)

    -Znajomość branżowych programów wspierających projektowanie;

    -Doświadczenie w projektowaniu instalacji technologicznych (sprężone powietrze, próżnia, para) będzie dodatkowym atutem;

    -Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w języku angielskim będzie dodatkowym atutem;

    -Dobra znajomość języka angielskiego (poziom co najmniej B2);

    -Gotowość do udziału w zagranicznych delegacjach;

Zadania:

    -Projektowanie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacji, ogrzewanie, wod.-kan.)dla obiektów przemysłowych, oczyszczalni ścieków oraz stacji uzdatniania wody;

    -Przygotowanie modeli 3D oraz rysunków zarówno dla nowych jak i przebudowywanych, rozbudowywanych obiektów

    -Zapoznanie się ze standardami projektowania firmy;

    -Opracowanie dokumentacji w języku angielskim

    -Koordynacja międzybranżowa;

Oferujemy:

    -Pracę przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury

    -Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, eslastyczne godziny pracy

    -Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

    -Przyjazne środowisko pracy

Aplikacje proszę wysłać na: officepl@ch2m.pl

Data publikacji: 2017-09-01
Data zakończenia: 2017-09-30

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo