Technolog produktu

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych oraz czołową firmą na Rynku Europejskim. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG PRODUKTU

Lokalizacja: Warszawa (okolice), Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

(przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

Główne zadania:

- kalkulacja kosztów produkcji,

- projektowanie i wdrażanie nowych produktów,

- tworzenie procedur i nadzór nad dokumentacją techniczną,

- współpraca z innymi działami w celu doskonalenia procesu produkcji.

Oczekiwania:

- znajomość urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych będzie dodatkowym atutem,

- wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu wentylacji/ klimatyzacji,

- znajomość języka angielskiego,

- znajomość procesów przygotowania technologii produkcji,

- biegła znajomość MS Office oraz Auto Cad,

- dokładność i rzetelność.

Oferujemy:

- stabilną pracę w wiodącej firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

Zgłoszenia: CVprosimy nadsyłać pna adres rekrutacja@alnor.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Data publikacji: 2019-05-28
Data zakończenia: 2019-06-28

Powiązane działy

Wentylacja