Cechami wiodącymi urządzenia są: odzysk ciepła o sprawności ponad 90%, niski poziom hałasu oraz inteligentna automatyka, gotowa do podłączenia (Plug&Play). W skład typoszeregu wchodzą wersje stojące (z przyłączem pionowym i poziomym) oraz podwieszane, z króćcami podłączeniowymi o przekroju kołowym i prostokątnym. Do wszystkich wielkości dostępne są liczne akcesoria.

Obudowa SupraBOX Comfort jest stabilna (bezramowa), ze ściankami bocznymi wykonanymi z podwójnych paneli z ocynkowanej blachy stalowej grubości 1 mm, z przestrzenią wypełnioną wełną mineralną. Grubość izolacji wynosi 40 mm dla jednostek podwieszanych i 60 mm dla stojących.

Odzysk ciepła zapewniają przeciwprądowe wymienniki ciepła, o sprawności powyżej 90%.

Standardowo na nawiewie montowane są filtry klasy F7, natomiast na wywiewie filtry klasy M5 (dawniej F5), z mechanizmem zatrzaskowym ułatwiającym wymianę.

Kompaktowe wentylatory EC, napędzane nowoczesnymi silnikami komutowanymi elektronicznie własnej produkcji, zapewniają cichą i energooszczędną pracę całego typoszeregu

SupraBox wyposażony jest standardowo w sterownik. Wszystkie wewnętrzne podzespoły są fabrycznie okablowane. Oprogramowanie sterownika zawiera wiele funkcji sterowania, które w każdej chwili mogą zostać aktywowane.

 

>>dane techniczne SupraBOX Comfort