Firma Trane, globalny lider w dziedzinie rozwiązań i usług zapewniających komfort w pomieszczeniach, będący jednocześnie marką firmy Ingersoll Rand, oferuje wynajem długoterminowy, dopasowany do wymagań klienta na terenie całej Europy, Bliskiego Wschodu i Indii.

Wynajem długoterminowy oferuje oszczędne rozwiązanie dla klientów, którzy ze względu na różnego rodzaju perturbacje ekonomiczne i budżetowe są zmuszeni do ograniczania wydatków
na zakup lub wymianę systemu HVAC. W ramach nowej oferty wynajmu długoterminowego, klienci firmy Trane mają do wyboru dwie opcje dopasowane do ich potrzeb:

1. Wynajem agregatów chłodniczych na dłuższy czas zależnie od określonych wymagań klienta.

2. Opcja zakupu na raty (Rent-to-Buy), umożliwiająca wynajem agregatów chłodniczych na dłuższy czas, a następnie ich zakup po zakończeniu okresu wynajmu.

Usługi wynajmu firmy Trane można wykorzystywać na potrzeby rozmaitych obiektów, na przykład w budynkach opieki zdrowotnej, centrach danych, budynkach przemysłowych, handlowych i szpitalach. Oprócz standardowego wyboru urządzeń do wynajmu, firma Trane oferuje rozwiązania spersonalizowane zależnie od charakteru wymagań klientów. Przez cały okres wynajmu doświadczony zespół inżynierów serwisowych świadczy regularne usługi konserwacyjne.

Jak wynająć chłodzenie? Dostępny w 11 językach portal internetowy Trane zawiera informacje na temat oferty wynajmu urządzeń chłodniczych oraz dane kontaktowe osób zajmujących się lokalnymi usługami wynajmu firmy Trane.

Czy wiesz, że Trane ma 100 lat?