Czerpnio-wyrzutnia HRU-WALL-WREV (z ang. Window REVeal, czyli glif okienny) montujemy w elewacji, w warstwie izolacji, z kratką wentylacyjną umiejscowioną w glifie okiennym. Dzięki takiemu rozwiązaniu czerpnio-wyrzutnia jest prawie niewidoczna. 

Zestaw czerpnio–wyrzutni składa się z trzech elementów, dostępnych osobno w sprzedaży:

1. metalowy kanał czerpnio-wyrzutni HRU-WALL-WREV-150 jest teleskopowa, co oznacza że odległość od osi urządzenia do glifu może być regulowana w zakresie 380-490 mm2. stelaż montażowy HRU-WALL-WREV-FRAME ma uniwersalny układ, tzn. montażysta może podjąć decyzję na budowie instalacji po prawej lub lewej stronie glifu okiennego3. kratka wentylacyjna w kolorze białym RAL 9010.

Moduł dla rekuperatora ściennego do montażu w glifie okiennym sprawdzi się szczególnie podczas prac termomodernizacyjnych budynku, ponieważ prawie cały moduł można „ukryć” w warstwach izolacji. Jedynym elementem widocznym jest kratka wentylacyjna zamontowana na glifie okiennym.

Główne cechy moduł HRU-WALL-WREV:
• Prawie „niewidzialny” montaż w glifie okiennym dzięki czemu możemy zachować estetyczny wygląd fasady (jedynym elementem widocznym na zewnętrznej części domu jest kratka wentylacyjna).
• Elastyczny i łatwy montaż
• Możliwość montażu z lewej lub prawej strony glifu okiennego,
• Regulowana długość puszki
• Idealne rozwiązanie do instalacji w budynkach starych/remontowanych, szczególnie w trakcie termomodernizacji
• Montaż w warstwie izolacji budynku, dzięki czemu nie ingerujemy w wygląd elewacji

Sprawdź kartę techniczną HRU-WALL-WREV oraz instrukcję montażu.