Rettig Heating, właściciel marki Purmo, ogłosił konkurs „Zmontuj wakacje”, który potrwa do końca października br. Pula nagród obejmuje różnorodne vouchery, a główną wygraną jest wakacyjny voucher o wartości 10 000 zł.

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni instalator zamieszkały na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, który wypełni formularz zgłoszeniowy na stronie www.zmontujwakacje.pl. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy przygotować prostą kreację w formie tekstu, zdjęcia lub wideo związaną tematycznie z grzejnikami dekoracyjnymi Purmo. Liczba zgłoszeń jest nieograniczona a decydującym kryterium wyboru najlepszych prac jest pomysłowość.

- Zbliżają się wakacje a to wyjątkowo gorący okres w branży. Wówczas - ze względu na sprzyjającą aurę - realizowanych jest wiele prac modernizacyjnych i budowlanych. Chcielibyśmy więc zrekompensować instalatorom ten trudny okres zachęcając ich do kreatywnej zabawy i fundując im nagrody związane m.in. z wypoczynkiem – tłumaczy Katarzyna Główka z Działu Marketingu Purmo.

Uczestnicy konkursu mogą wygrać m.in.:
- Voucher wakacyjny o wartości 10 000 zł,
- Voucher na zakup sprzętu RTV/AGD o wartości 6 000 zł,
- Voucher na 3-dniowy pobyt w luksusowym Spa o wartości 4 000 zł,
- 6 voucherów podarunkowych do sieci sklepów Leroy Merlin o wartości 2000 PLN brutto każdy.
Dodatkowo co miesiąc można będzie wygrać 2 vouchery paliwowe o wartości 1 000 zł.

- Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie zwycięzców wybierają internauci oddając swój głos na najciekawsze ich zdaniem projekty za pośrednictwem strony www.zmontujwakacje.pl, natomiast w drugim – komisja konkursowa. Z 9-ciu projektów najwyżej ocenionych przez internautów wyłoni ona trzy najlepsze prace – mówi Organizator

W kategorii zdjęcie i nagranie mogą być zgłoszone ukończone, bądź będące w trakcie realizacji projekty instalatorskie. W konkursie oceniane będą prace przesłane za pośrednictwem portalu www.zmontujwakacje.pl w terminie od 01.05.2018 do 31.10.2018. Kluczowym warunkiem udziału jest zachowanie faktury zakupu na kwotę minimum 2000 zł netto na zakup grzejników dekoracyjnych marki Purmo.
Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie http://zmontujwakacje.pl