Aktualności (Klimatyzatory)

Aktualne katalogi Lindab

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami Lindab, prezentującymi pełen przekrój oferty firmy w obszarze HVACR - do pobrania bezpośrednio z HVACR.pl!

Nowość Kaisai

Oferta marki Kaisai została rozszerzona o nowe elementy w zakresie systemów MULTI SPLIT. Przybyły dwie nowe jednostki wewnętrzne. Są to KFU-24HRDI: ścienna jednostka 7 kW oraz KCA3U-09HRF4: jednostka kasetonowa 2,5 kW.

Samsung - nowocześnie o innowacjach

Samsung Innovation Tour to nietypowa forma prezentacji najnowszych rozwiązań klimatyzacyjnych marki Samsung. Przez Europę jedzie Innovation Truck: ciężarówka z ekspozycją nowych produktów. Od 1 do 4 marca zaparkuje w trzech miastach Polski.

Euro-Clima włączona do FG Poland

Jak informowaliśmy Państwa kilka tygodni temu, dnia 30 października 2015 nastąpiło połączenie spółek Euro-Clima i FG Poland.

Akademia Wentylacji Lindab w listopadzie

Lindab zaprasza pod koniec listopada do swojej siedziby w Wieruchowie na kolejne szkolenie prezentujące szeroką ofertę produktów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Lindab rekrutuje!

Polski oddział Lindab - w tym część wentylacyjno-klimatyzacyjna rozwija się intensywnie. Firma prowadzi właśnie rekrutację na kilka stanowisk. Poszukiwani są m.in. specjalista ds. techniczno-handlowych oraz przedstawiciel na region północny.