• Lindab Comfort Water. Katalog w języku angielskim. Oferta Lindab w zakresie wodnych systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. To przede wszystkim aktywne i pasywne belki chłodzące w szerokim wyborze, ale także sufity i panele grzewcze i chłodzące, a także systemu fasadowe i systemy sterowania. Katalog ten to nie tylko przegląd produktów, ale też przewodnik wyjaśniający zasadę działania produktów objętych katalogiem.

  Pobierz katalog Lindab Comfort Water.

 

 • Lindab Comfort Air. Katalog w języku angielskim. Oferta Lindab w zakresie kratek, anemostatów i zaworów powietrznych, nawiewników i regulatorów zmiennego wydatku. Katalog uzupełniony jest przez wprowadzenie, przedstawiające rodzaje opisanych w katalogu urządzeń wentylacyjnych i wyjaśniających zasady ich stosowania.

  Pobierz katalog Lindab Comfort Air.

 

 • Katalog produktów Lindab/Centrum Klima. Przegląd szerokiej oferty dla instalatorów systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W katalog produktów Linadb/Centrum Klima na rok 2016 pojawiły się m.in. nowe modele skrzynek rozprężnych, przepustnica gilotynowa, mocowanie do rur zwijanych czy teleskop nyplowy.

  Pobierz katalog produktów Lindab/Centrum Klima.

 

 

 Od 1.10.2016 każdy system wentylacyjny Lindab z certyfikatem jakości!

 

 

 • Katalog nawiewników Lindab/Centrum Klima. Katalog, skierowany do firm wykonawczych, projektantów oraz architektów, obejmuje kratki, nawiewniki i anemostaty. Zastosowanie elementów tłoczonych pozawala eliminować nietrwałe spway i zgrzewy. Urządzenia cechują się dobrym stosunkiem ceny do jakości - niektóre z nich, choć wykonane z aluminium, mają ceny porównywalne z wyrobami stalowymi.

  Pobierz katalog nawiewników.

 

 • Katalog klimatyzatorów. Katalog obejmuje pełną ofertę klimatyzatorów Galanz (w tym nowości, m.in. rozwiązania ze sprężarkami inwerterowymi Panasonic) i Mistral. Zawiera także pełen zakres materiałów montażowych do klimatyzacji.

  Pobierz katalog klimatyzatorów.