Konkurs ASTOR na Najlepszą Pracę Dyplomową

Firma ASTOR - organizator konkursu już po raz piętnasty zaprasza studentów kierunków technicznych oraz po raz drugi również uczniów szkół średnich o profilu technicznym do zgłaszania swoich prac. Uczestnicy konkursu mają szansę na zdobycie ciekawej pracy, nawiązania kontaktów z ekspertami z branży oraz wygrania nagrody pieniężnej.

Inicjatywa podjęta 15 lat temu przez firmę ASTOR ma na celu pogłębianie zainteresowań nowoczesnymi technologiami w tym automatyką, informatyką czy robotyką przemysłową już na etapie szkoły średniej oraz przygotowanie przyszłej kadry inżynierskiej do podjęcia pracy zawodowej. ASTOR zachęca przyszłych inżynierów do tworzenia prac dyplomowych, w oparciu o rozwiązania globalnych dostawców, z którymi współpracuje.

Tematyka prac zgłaszanych do konkursu może być związana z systemami sterowania linią produkcyjną, monitoringiem i wizualizacją procesów przemysłowych, automatyzacją procesów produkcyjnych czy stanowiskami zrobotyzowanymi. Przy ocenie prac konkursowych, jury kieruje się ich innowacyjnością, poziomem technicznego wykonania oraz możliwością wdrożenia w praktyce.

Autorzy najlepszych prac otrzymują nagrody pieniężne.
W kategorii szkół wyższych:   

  • I miejsce, nagroda główna: 5 000 zł
  •  II miejsce: 3 000 zł
  •  III miejsce: 1 500 zł


W kategorii szkół średnich:

  •     I miejsce, nagroda główna: 1 500 zł
  •     II miejsce: 1 000 zł
  •     III miejsce: 500 zł

Prace należy przesyłąć do 10 października 2013 roku i wraz z wypełnionym formularzem na adres konkursprac@astor.com.pl lub pocztą na adres:
ASTOR Sp. z o.o.
"Konkurs prac dyplomowych"
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej edukacja.astor.com.pl

Źródło: Newss