Atrakcje podczas Kongresu Pożarnictwa Fire Security Expo 2019:

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM! Pierwsza Pomoc w technologii VR? Byłeś świadkiem wypadku? Bałeś się lub nie wiedziałeś jak udzielić pierwszej pomocy? Teraz będziesz mógł to przetestować w wirtualnej rzeczywistości podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO - 25 lipca 2019 na PGE Narodowy! Wirtualnie przenieś się w miejsce zdarzenia, na ulicy leży poszkodowany, któremu należy udzielić pomocy! Wirtualny świat, scenariusz oraz elementy rywalizacji z czasem!

 

Nie lada gratka dla miłośników „Chucka Norrisa" podczas Kongresu Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO (25.07.2019 PGE Narodowy). Niespodzianka czeka Gości odwiedzających stoisko PRO-SERVICE a jest nią spotkanie z „Chuckiem Norrisem”, który ma dla Państwa wiele atrakcyjnych nagród i niespodzianek! Weź udział w Konkursie Wiedzy z PRO-SERVICE – o godz. 11.25, a o 14.45 odbierz nagrodę z rąk samego „Chucka Norrisa”!

 

Już 25 lipca 2019, DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWY! Nie może Cię zabraknąć! Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 20191! Jedno z najbardziej znanych w Polsce wydarzeń dla projektantów, instalatorów, specjalistów ppoż, wykonawców i inwestorów branży budowlanej poruszający kwestie projektowania i bezpieczeństwa obiektów budowlanych oraz osób w nich przebywających ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej.

Więcej informacji: Kongres Pożarnictwa Fire Security Expo 2019