Poznaj wielodyszowy dyfuzor CAP-F Systemair zapewniający wygodną wentylację w biurach, sklepach, pomieszczeniach medycznych, klasach szkolnych i innych.

CAP-F zapewnia wszechstronną regulację wypływu powietrza i idealnie pasuje do wentylacji VAV. Nawiewniki mają doskonałą indukcję powietrza i mieszanie nawet przy niewielkich przepływach powietrza. Mają wysoką wydajność przepływu powietrza przy niskim poziomie hałasu i umiarkowanym spadku ciśnienia.

Są łatwe do zainstalowania w suficie podwieszanym w kształcie litery T i łatwe w serwisowaniu.

CAP-F można łączyć ze skrzynką rozprężną THOR.

Funkcje

Nawiewnik dyszowy CAP-F jest nawiewnikiem przeznaczonym do zabudowy w sufitach podwieszanych z profilami T. Posiada obracane dysze, które umozliwiają uzyskanie wiele wariantów nawiewu powietrza w pomieszczeniu. Nawiewnikiem CAP-F możliwy jest nawiew jedno, wielokierunkowy oraz nawiew pionowy w przypadku trybu ogrzewania. Nawiewnik znajduje zastosowanie w większości przpyadków w biurach, salach konferencyjnych, hotelach, itp. Wymiar zewnętrzny paneli: 600 × 600 mm i 625 × 625 mm. Wysokość instalacji wynosi do 4 metrów. Płyta przednia jest demontowana w celu czyszczenia, ponadto w celu zwiekszenia przepływu możliwe jest ustawiewnie szczeliny pomiedzy panelem, a korpusem nawiewnika. Maksymalna różnica temperatury schłodzonego powietrza ΔT=12K.

Materiały i wykończenie

Dyfuzor wykonany jest z ocynkowanej blachy stalowej pomalowanej lakierem proszkowym. Dysze nawiewne wykonane są z tworzywa sztucznego ABS. Nawiewnik zaopatrzony jest w króciec podłączeniowy z uszczelką gumową.

Montaż

Nawiewnik jest przeznaczony do zabudowy w suficie podwieszanym i bezpośrednio umieszczany w porfilach T sufitów podwieszanych. Zalecane jest stosowanie skrzynki rozprężnej typu THOR.