Topvex - seria energooszczędnych central wentylacyjnych Systemair teraz także wraz z modułem chłodzącym SoftCooler

Zestaw Topvex SoftCooler TR zapewnia komfort i wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii oraz optymalną temperaturę we wszystkich wentylowanych pomieszczeniach.

SoftCooler stanowi kompletne rozwiązanie do chłodzenia powietrza nawiewanego do pomieszczeń i odzysku chłodu z powietrza wywiewanego. Moduł SoftCooler jest dostarczany jako osobna jednostka Plug & Play - fabrycznie przetestowana i gotowa do pracy, napełniona fabrycznie czynnikiem chłodniczym R407C. Ponadto moduł jest łatwy w instalacji i kompatybilny: umieszcza się go pomiędzy dwiema częściami standardowej centrali Topvex TR.

Topvex SoftCooler TR przekonuje do swojej ekonomicznej eksploatacji i komfortu, poprzez wyposażenie w energooszczędne wentylatory EC, sprężarkę typu scroll z regulacją inwerterową oraz unikalną regulację mocy (SoftCooling) o bardzo szerokim zakresie bezstopniowej regulacji. Dzięki temu temperatura powietrza w pomieszczeniu może być kontrolowana znacznie dokładniej niż w przypadku porównywalnych urządzeń. Zimą, kiedy nie ma zapotrzebowania na chłodzenie, powietrza wywiewane zostaje automatycznie blokowane dzięki inteligentnej funkcji obejścia (by-pass) chłodnicy. Dzięki temu zmniejsza się zużycie energii przez wentylatory, a tym samym koszty eksploatacyjne.

Centrala Topvex Systemair z modułem SoftCooler i moduł SoftCooler. Moduł dostępny jest w wersji lewej lub prawej.

 

Dzięki dopasowanej konstrukcji i gotowości Plug &Play, SoftCooler może być stosowany jako uzupełnienie istniejących oraz nowych instalacji z centralami Topvex.

SoftCooler są produkowane w fabryce Systemair w Szwecji i testowane w certyfikowanym laboratorium badawczo-rozwojowym AMCA.
 

Zastosowanie: biura, sklepy, fabryki i domy.

Inne unikalne rozwiązania centrali Topvex z modułem SoftCooler: http://www.systemair.com/Topvex-SoftCooler-TR09-L_plpl-14867.aspx